Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Haydi Gençler! Üniversite tercihlerinizi birlikte yapalım
4 Ağustos 2021, Çarşamba - 13:03Çocuk ve gençlerin eğitimine büyük önem veren Kepez Belediyesi, eğitim ve öğretimin her aşamasında ilçedeki öğrencilerin yanı başında oluyor. Üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz kurslar ve deneme sınavları düzenleyen Kepez Belediyesi, tercih dönemlerinde de ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı Hizmeti’ veriyor. Kepez Belediyesi, bu yılda 6-13 Ağustos tarihlerinde Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti ile gençlere üniversite tercihlerini doğru bir şekilde yapabilme imkanı sunacak. Uzman eğitim kadrosu ile hizmet verecek olan Kepez Belediyesi, başarı sıralaması, puan ve üniversite kontenjanı gibi kriterlere göre adayların tercihlerini yapabilmelerine kılavuzluk edecek.
Üniversite Tercih Danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen adaylar, www.kepezkultur.com ve 339 73 12 nolu telefondan istenilen bilgilere ulaşabilecekler.