Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez’in sağlık ekibi Manavgat’ta
1 Ağustos 2021, Pazar - 11:12İçişleri Bakanlığı’nca “Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi” ilan edilen Manavgat’ta görevlendirilen Kepez Belediyesi, tüm imkanlarını yangınzedeler için seferber ediyor. Manavgat’ın yaralarının el birliğiyle sarılması için çalışan Kepez Belediyesi, yangınzedelerin sağlık durumlarının kontrolü için bölgeye sağlık ekibi gönderdi. Kepez Belediyesi’nin özel hastane konforunda hizmet veren ve geçtiğimiz aylarda Sağlık Bakanlığı’nca Tıp Merkezi statüsüne alınan Belediye Sağlık Merkezi’nin sağlık ekipleri, yangın felaketinin yaşandığı Manavgat’ta afetzedelere şifa dağıtıyor. Sağlık ekipleri, muayene işlemlerini Kepez Belediyesi’nin Gezici Sağlık Merkezi olarak bilinen ve içinde tam donanımlı sağlık ekipmanlarının bulunduğu ‘sağlık tırı’nda gerçekleştiriyor. Kepez Belediyesi’nin Gezici Sağlık Merkezi, Manavgat’ın Evrenseki, Çolaklı, Gündoğdu, Yavru Doğan, Kalemler, Çardak, Şişeler ve Hocalı mahallelerinde sağlık hizmeti veriyor. Gezici Sağlık Merkezi, doktoru, hemşiresi ve tüm sağlık çalışanlarıyla, sağlık hizmetini yangınzedelerin ayağına götürüyor. Kepez Belediyesi’nin doktor başkanyardımcısı Mustafa Özsoy’unda katıldığı sağlık kontrollerinde, muayene, yanık tedavisi, pansuman işlemleri yapılıyor. İlaç reçetelerinin de yazıldığı muayene sırasında, hastalara ilaçları da veriliyor. Kepez Belediyesi’nin ambulansları da bölgede görev yapıyor.