Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Hız tutkunları Kepez’de buluşuyor
29 Temmuz 2021, Perşembe - 11:39Kepez’de heyecan başlıyor. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle bir süredir yapılamayan otodrag yarışları yeniden hız tutkunlarını bir araya getiriyor. Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü tarafından organize edilen otodrag Yarışı’na Türkiye’nin dört bir köşesinden 45 sporcunun katılımı bekleniyor. Kepez Belediyesi’nin Odabaşı Mahallesi’nde hız tutkunlarının hizmetine sunduğu Kepez Drag Pisti’ndeki yarışlar, 31 Temmuz Cumartesi günü antrenman, ısınma turları ve sınıfların belirlenmesi ile başlayacak, 1 Ağustos Pazar günü de yarışmalarla devam edecek.
Otomobil ve motor sporlarına büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hız tutkunlarının hizmetine kazandırdığı Kepez Drag Pisti’ne, Cessna 172 tipi uçakla iniş yaparak, pistin güvenilirliğini test etmişti.