Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Bakan Akdağa hastane teşekkürü
27 Ekim 2010, Çarşamba - 22:30Sağlık Bakanı Recep Akdağın ziyareti sırasında devlet hastanesi müjdesi vermesini değerlendiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepeze verdiği değerden dolayı Bakan Akdağa teşekkür etti. Tütüncü, Antalyalılar Sağlık Bakanımızın Antalyaya vermiş olduğu devlet hastanesi müjdesinin keyfini yaşasınlar
Kepez Kültür Merkezi temel atma töreninin konuğu olan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Antalyalılara ikinci devlet hastanesi müjdesini vermişti. Kepeze verilen değerden dolayı Bakan Akdağa teşekkür eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Hastane alanında incelemelerde bulundu. Başkan Tütüncünün yanı sıra, geziye Sütçüler Mahalle Muhtarı Arif Tekin, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, AK Parti Meclis Üyesi Hasan Demir ve birim müdürleri katıldı.
Kepezin sağlık açısından önemli bir eksiğinin karşılanacağını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sağlık Bakanımız Recep Akdağ, ziyareti sırasında Kepezlilere devlet hastanesinin yapılacağı müjdesini verdi. Ne kadar sevinsek ne kadar mutlu olsak azdır. Burada 300 yataktı modern bir devlet hastanesi yapılacak. Antalyaya bizim hemşehrilerimize ve her şeyden önemlisi, nüfusu yaklaşık beş yüz bine yaklaşan Kepeze çok büyük bir hizmet olacaktır. Bundan dolayı da mutluyuz. Artık Kepezdeki hastalarımız, sağlık hizmeti alabilmek için bir başka ilçeye gitmek zorunda kalmayacak. Bu da çok önemli bir ayrıcalık Şu anda hastane alanı çevresindeki arazilerin imar durumlarını gözden geçirerek, aksaklıkları telafi ettik. Şimdi burada tapular veriliyor ve yollar asfaltlanıyor, kaldırımlar yapılıyor, orta refüjler tamamlanıyor dedi.
Bütün Antalyalıları, Sağlık Bakanımızın Antalyaya vermiş olduğu bu devlet hastanesi müjdesinin keyfini yaşamalarını isteyen Tütüncü, Bundan dolayı çok ama çok mutlu olsunlar. inşallah bundan sonra ikinci hedefimiz Kepeze güzel bir ağız ve diş hastalığı hastanesi kazandırmak olacaktır. Bununla ilgili çalışmalarımız yapılmakta. İnşallah bu yatırımlarla da Kepezin sağlık noktasında önemli eksiklikleri giderilir ve Kepez önemli bir sağlık merkezi haline gelir. Emeği geçen herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum diye konuştu.
Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye girişimlerinden dolayı teşekkür etti. Mahalleye verdiği destekten dolayı Başkan Tütüncüyü kutlayan Sütçüler Mahalle Muhtarı Arif Tekin, Mahallemize böyle güzel bir hizmet geldiği için çok mutluyum. Televizyonlarda duyduğum Varoş Kepez kavramı artık kalkıyor ve Kepez güzelleşiyor dedi.
Sütçüler mahallesinde bulunan 50 dönümlük araziye, 300 yataklı modern bir hastane yapılacak.