Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez sezonu galibiyetle açtı.
17 Ekim 2010, Pazar - 08:25Kepez Belediyespor, TB2L sezonuna galibiyetle başladı. TB2L B Grubunda bulunan Antalya temsilcisi, ligin 1. haftasında kendi evinde İstanbulsporu yenmeyi başardı. Kepez Belediyesi Spor Salonunda oynan maçta Kepez Belediyespor, ilk çeyreği 1614 önde geçti. Devreye 3431 önde giren Kepez Belediyesi, 2. çeyrekte Cemal Bayraktar ile bulduğu sayılarla final periyoduna 5249 önde giren taraf oldu. Son periyotta taraftarının desteği ile hem savunmada hem de hücumda etkili olan Kepez Belediyesi, maçtan 6860 galip ayrıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de eşi Dr Ayşe Tütüncü ile birlikte sezonun ilk maçında takımı yalnız bırakmadı. Protokol tribününe oturmayan Tütüncü, maçı taraftarın arasında izledi. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kepez Belediye Meclis Üyeleri de maçı izleyenler arasındaydı.
Bu galibiyetle TB2Lye iyi bir başlangıç yapan Kepez Belediyespor, gelecek hafta Başakşehir ile oynayacak.