Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezin tekvando`da yüzü gülüyor.
16 Ekim 2010, Cumartesi - 07:49Futbol ve basketbolda profesyonel liglerde mücadele eden, spor okullarıyla yüzlerce çocuğu spor yapma imkânı sunan Kepez Belediyespor Kulübü, spora yaptığı yatırımın karşılığını madalyalarla alıyor. Daha önce de ulusal turnuvalarda birçok başarıya imza atan Kepez Belediyespor Tekvando Takımı, 5. Etap Lig Müsabakasında da başarısını sürdürdü.
Tekvando müsabakaları, 16 takımın katılımı ile Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapıldı. Kepez Belediyespor, 19 sporcu ile katıldığı turnuvada 9 birincilik, 3 ikincilik ve 2 de üçüncülük elde etti. Başarılarından dolayı sporcularını kutlayan Kepez Belediyespor Tekvando Takımı Antrenörü Cihat Ramazan Gürbüz, turnuvanın sporcularının tecrübe kazanması adına yararlı geçtiğini söyledi. Gürbüz, hedeflerinin, Antalyayı, Kepezi, kazanacakları madalyalarla, Türkiye Şampiyonalarında da başarılı bir şekilde temsil etmek olduğunu da sözlerine ekledi.