Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü Gazi Mahallesinde dertleri dinledi
12 Ekim 2010, Salı - 21:14Başkan Hakan Tütüncü, Gazi Mahallesinde düzenlenen kahvaltıda, esnafın ve mahalle sakinlerinin dertlerini dinledi. Kepez Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yarbaşın da yer aldığı kahvaltıda vatandaşlar, yaşadıkları bölgelerdeki imarla, tapuyla ilgili sıkıntıları dile getirdiler.
Tütüncü de, haftada 3 mahalleyi ziyaret ederek, hem vatandaşların sorunlarını yerinde cevaplandırdığını hem de dertlerini dinlediğini söyledi. Gazi Mahallesi ile birlikte 20ye yakın mahallede 110 km. yeni yol açtıklarının bilgisini veren Başkan Tütüncü, açtıkları imarlı yollar üzerinde bulunan gecekonduları, kendilerini vatandaşın yerine koyarak, hak sahiplerinin gönül rızasını alarak ve tapuları vererek yıktıklarını ifade etti.Vatandaşın dişinden, tırnağından artırarak oturduğu gecekondusunu nasıl yaptığını iyi bildiğini de ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, bu konutların mülkiyet sıkıntısını çözmek için gerekli çalışmayı yaptıkları bildirdi.
Tütüncü, Sütçüler tapulanmasının Yeşilırmak Caddesinde kalan parsellerin, Vakıf mülkiyeti problemini çözmek için de çalışma başlattıklarını sözlerine ekledi.Vatandaşlar da yanlarına gelerek dertlerini dinlediği ve yaptığı hizmetlerden dolayı Kepez Belediye Başkanı Tütüncüye teşekkür ettiler.