Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezspordan altın değerinde 3 puan
8 Ekim 2010, Cuma - 19:58Spor Toto 3. Ligde mücadele eden Kepez Belediyespor kendi sahasında oynadığı maçta Karssporu 2-1 yendi. İlk galibiyetini alan Kepez Belediyesporun Teknik Direktörü Şakir Filiz galibiyeti elde eden oyuncularını kutladı.
Kepez Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde Karssporu 2-1 yendi. Maça hızlı başlayan Kepezspor, özellikle Onurun kontra atak oyunu ile gol bölgelerini zorladı. Taraftarın desteği ile oyunda hakimiyeti elde eden Kepez Belediyesporun ilk golü 32. dakikada Onurdan geldi. Onurun ceza alanı içinden sert şutu kalecinin solundan ağlarla buluştu 1-0. İlk yarı Kepezsporun galibiyeti ile sonuçlandı.
İkinci yarının 66. dakikasında konuk ekibin golü geldi. Karssporlu Hüseyin ceza alanı içerisinde kaleci ile karşı karşıya kaldı. Vuruşunda top Kaleci İsmailin solundan ağlara gitti. 1-1. Maçın skorunu belirleyen gol ise 85. dakikada Enverden geldi. Ümit çalımlarla ceza sahasına içerisine kadar girdi. Arka direkte bulunan Envere verdiği güzel pası değerlendiren Enver takımının ikinci golünü kaydetti 2-1. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Kepez Belediyesporlu sporcular ve teknik heyet galibiyet sevincini yaşadı. Karşılaşmayı Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü alınan galibeyetin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Takımımıza güveniyorum. Alınan bu galibiyet ligdeki çıkışımız olacaktır. Maçın kazanılmasında gayreti olan herkesi kutluyorum diye konuştu.
STAT: Hasan Doğan
HAKEMLER: Aykut Çakmak ***, Serdar Kip ***, Cüneyt Çalışkan ***
ANTALYA KEPEZ BELEDİYESPOR: İsmail ***, Engin *** (Dk. 73 Mahmut Utku ***), Gökhan ***, Tuğçin ***, İsmail ***, Mehmet ***, Özkan ***, Erhan ***, Enver ***, Ekincan *** (Dk. 66 Ümit ***), Onur *** (Dk. 70 Yusuf ***)
KARSSPOR: Aykut **, Emir **, Emre **, Nurullah ** (Dk.65 Ersin **), Sarper **, Yusuf **, Hüseyin ** (Cihan **), Ali İhsan ** (Dk. 46 Murat **), Ahmet **, Volkan **
GOLLER: Dk. 32 Onur, Dk. 85 Enver (Kepez Belediyespor), Dk. 66 (Karsspor)