Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
ATİKden Tütüncüye plaket
4 Ekim 2010, Pazartesi - 21:06Yüzüncü Yıl Spor Kompleksi alanında yer alan ATİK-SEM tesisleri, düzenlenen törenle hizmete girdi. Tesisin açılış törenine Antalya Valisi Dr Ahmet Altıparmak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, sporcular ve aileleri katıldı.
Antalya Tenis İhtisas Spor Kulübü (ATİK) Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Parlakdağ da, ATİK-SEM tesislerinin yapımına verdiği desteklerden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.ATİK Yönetim Kurulunun, tesislerin yapımına yapmış olduğu katkılarından dolayı verdiği plaketi de Tütüncü, Vali Altıparmakın elinden aldı.
ATİK Yönetim Kurulunun kendisini ziyaretlerinde, bir takım imkansızlıklardan dolayı tesisi yapamadıkları için, yardım isteğinde bulunduklarını hatırlatan Tütüncü, ATİKin Antalya için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini gayet iyi bildiğimden, Antalyanın güzel bir şehir olmasına sağladığı katkılardan dolayı, bu tesisin yapımına yardım etmemiz gerektiğini düşündüm. Elimizdeki imkanları seferber ederek, imkansızlıklarını ortadan kaldırmak adına ciddi gayretler ortaya koyduk. ifadesini kullandı.
Yapımı tamamlanan bu tesisin, sporun hizmetine sunuluyor olmasının büyük bir anlam ifade etiğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Dilerim ki, bu tesislerde tenis sporunun, toplumumuzun her kesimine yayılması konusunda güzel çalışmalar yapılır. Tesisin, tenis alt yapısının güçlenmesine ve daha üst seviyede ödüllerin kazanılmasına, daha büyük sporcuların yetiştirilmesine katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bundan sonra da Antalya adına, bu ve buna benzer projeleri, bir belediye başkanı olarak desteklemek yönündeki azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz.Törenin sonunda protokol tarafından tesislerin açılışı anısına pasta kesildi.