Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Büyükşehire kız verdi
4 Ekim 2010, Pazartesi - 18:53Kepez Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görevli Çiğdem Sağdıç ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışan Atilla Öztaş, muhteşem bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.
Grida City Otelin ev sahipliği yaptığı düğüne, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr Ayşe Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, çiftin mesai arkadaşları ve aileleri katıldı.
Çiğdem Sağdıç ve Atilla Öztaş çiftinin nikahını ise Başkan Hakan Tütüncü kıydı. Gelinin nikah şahitliğini Ayten Gönül, damadın nikah şahitliğini ise Hasan Subaşı yaptı. Subaşı, ömür boyu mutluluklar dileği ile evlilik cüzdanını Çiğdem Sağdıça verdi.
Personelinin nikahını kıymaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü de, tebrik ettiği çifte, ömür boyu mutluluklar diledi.