Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, Utandıracak hizmet yapmadık
19 Ağustos 2010, Perşembe - 21:11Başkan Hakan Tütüncü, hizmet tanıtım gezisi ile 16 ayda fen işlerinde ve park bahçelerde yaptığı hizmetlerle ilgili olarak, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatının Mahalle Temsilcilerini bilgilendirdi. Otobüs ile yapılan gezide Mahalle Temsilcileri, yeni yolların açılması, asfalt dökümü ve park çalışmalarını yerinde gördü. Mahalle temsilcileri, düne kadar üzerinde yüzlerce gecekondunun olduğu alanların modern bulvarlara dönüşmesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Temsilciler, Tütüncünün 16 ay gibi kısa bir zamanda, ilçeyi modernleştirme sözünü yerine getirdiğini belirterek, yapılan hizmetlerle gurur duyduklarını dile getirdiler.
Tütüncü de, Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Park ve Bahçeler Müdürü Sebahat Adanır, Fen İşleri Müdürü Ali Arslan ve diğer bürokratları ile birlikte Mahalle Temsilcilerine 16 ayda yapılan hizmetleri yerinde tanıttı.16 yıldır imar planında olmasına rağmen, açılamayan yolları ulaşıma açtıklarını söyleyen Başkan Tütüncü, şu anda Antalya-Elmalı arası kadar, cadde mitinglerinin yapılabileceği 98 km yeni yol açtıklarını söyledi. Yeni yolların açılması sırasında, tapusu verilen 2 bin 300 gecekonduyu, hak sahiplerinin gönül rızası alınarak, kavgasız, gürültüsüz bir şekilde yıktıklarına vurgu yapan Tütüncü, Ev yıkacağız, gönül yıkmayacağız, dedik. Yıkımlarda da gönüller kazandık. dedi.
Her mahalleye hizmet götürdüklerinin altını çizen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 16 ayda 300 km asfalt, 52 bin m2 de kaldırım çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti.4 saat süren gezinin ardından Tütüncü, Mahalle Temsilcilerine Kepez Belediyesinin yemek hanesinde iftar yemeği verdi.
Burada bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, bundan sonra yapılacak gezide, çok daha fazla gurur duyulacak çalışmaların görüleceğine işaret ederek, aşkla, heyecanla hizmetlerin artarak devam edeceğini bildirdi.
Parti teşkilatını, utandıracak, yüzünü öne düşürecek bir davranışlarının olmadığının altını çizen Tütüncü, Teşkilatımızın övüneceği, böbürleneceği, gurur duyacağı hizmetleri yapabilmenin gayreti içerisinde olduk. Teşkilatımı, utandıracak, yüzünü öne düşürecek en ufak bir davranışımız olmadı. Bundan sonra da yolculuğumuza bu şekilde devam edeceğiz. diye konuştu.Tütüncü, büyük önem verdiği mahalle temsilcilerinin, şikayetleri ve istekleri kendilerine aktaran mahallelerin vicdanı olduğunu sözlerine ekledi.
Başkan Hakan Tütüncü, iftar yemeğinde, mahalle temsilcilerinin yaşadıkları bölgelerdeki problemlerle ilgili sorularını da cevaplandırdı.