Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez 3. lige hazırlanıyor.
18 Ağustos 2010, Çarşamba - 02:17Kepez Belediyespor, bu yıl ilk kez yer alacağı Spor Toto 3. Lig 20102011 sezonu hazırlıklarını günde yaptığı tek antrenmanla ve hazırlık maçlarıyla sürdürüyor. Sezon öncesi tesislerinin bakımda olmasının, sıkıntısını yaşayan Kepez Belediyespor, çalışmalarını Antalyadaki diğer futbol takımlarının tesislerinde yapıyor.
Kepez Belediyespor, kendisini profesyonel lige taşıyan, maneviyatı yüksek takım ruhunu Spor Toto 3. Ligde de devam ettirmek istiyor. Antalya temsilcisi, bu amaçla yetenekli, spor ahlakı ön planda olan, futbolcuların transferine önem verdi. Kepez Belediyesporun, profesyonel ligde yer almasının, Antalyalı genç futbolcular için ne kadar önemli olduğu, transferde görüldü. 3. lig 3. grupta yer alan kırmızı-mavili takım, kadrosunu ağırlıklı olarak Antalya doğumlu futbolculardan oluşturdu.
Kepez Belediyespor Teknik Direktörü Şakir Filiz de, transferi büyük oranda tamamladıklarını belirterek, takım kadrosunu Antalyadaki takımların alt yapısından yetişip, çeşitli illerdeki profesyonel liglerde oynayan futbolculardan ve Antalyalı gençlerden oluşturduklarını söyledi.
Antalyalı ağırlıklı bir takım kurduklarının altını çizen başarılı çalıştırıcı, Bu takımda Antalyalı çocuklar oynayacak. Antalya dışından birkaç oyuncu transfer ettik. dedi. Kepez Belediyespor Hasan Doğan Stadında yapılan iyileştirme çalışmalarının, antrenman programını olumsuz etkilediğini belirten Filiz, şunları söyledi: Çalışmalarımızı, diğer takımların tesislerinde yapıyoruz. Tesislerimizin bakımda olmasının sıkıntısını yaşıyoruz. Sezon öncesi hazırlığımızı, istediğimiz program dahilinde gerçekleştiremiyoruz. Çift idman yapmamız gerekiyor ama tesislerimizin bakımda olmasından dolayı, günde tek antrenman yapabiliyoruz.
Kepez Belediyesporun yer aldığı Spor Toto 3. Lig 3. Grubunu, zor olarak tanımlayan Şakir Filiz, sözlerini şöyle tamamladı: Grup kolay değil ama bizde kolay bir takım değiliz. Kendimize güveniyoruz. İyi bir takım olacağımıza inanıyorum. Antalyalı gençlerden oluşan, mütevazi, düşük bütçeli, Kepeze yakışacak, ahlaklı, yetenekli sporcuların yer aldığı bir takım oluşturduk. Kolay değil, amatörlükten profesyonelliğe geçiyoruz. Geçen yıl yakaladığımız enerjiyi, birlik ve beraberliği bu yıl da yakalarsak Kepez ligde iyi bir takım olur, diye düşünüyorum. 3. ligde oynamak Antalyalı gençler için büyük fırsattı, bu fırsatı Antalyalı gençlere sunduk.