Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, basketbolcuları uğurladı.
16 Ağustos 2010, Pazartesi - 21:02Başkan Hakan Tütüncü, sezon hazırlıklarına başlayan Kepez Belediyespor Basketbol Takımına moral ziyaretinde bulundu. Tütüncü, Isparta kampı için Kepez Belediyesi Spor Salonunda toplanan teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelerek, basketbola verdiği önemi bir kez daha gösterdi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlununda yer aldığı ziyarette Tütüncü, yeni transferlerle tanıştı. Baş Antrenör Aziz Bekirden takım hakkında bilgi alan Başkan Tütüncü, ligde takıma başarılar diledi.
Güzel bir çalışma dönemi dileği ile takımı, Isparta kampına uğurlayan Başkan Hakan Tütüncü, basketbolda TB2Lde, Futbolda TFF 3. Liginde mücadele edeceklerini anımsatarak, Basketbol ve futbol noktasında belli bir başarı trendinin yakalanacak olması sporda hedeflere ulaşma noktasında bize avantaj sağlayacaktır. dedi.
Hem basketbolda hem de futbolda başarılı olmak istediklerinin altını çizen Tütüncü, Futbolda TFF 3. Ligine çıktık. Bunu da bir avantaja dönüştürmek suretiyle Kepezi biraz daha sporla ön plana çıkmış bir ilçe haline getirmek istiyoruz. İyi niyet zemininde attığımız adımların karşılığını alacağız, diye düşünüyorum. ifadesini kullandı.
Sezon hazırlıklarına Antalyada başlayan Kepez Belediyespor, Ispartada bir hafta kamp yaptıktan sonra, çalışmalarına kendi tesislerinde devam edecek.