Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez sezonu açtı
13 Ağustos 2010, Cuma - 18:45Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L)nde mücadele edecek Kepez Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Baş Antrenör Aziz Bekir yönetiminde ilk antrenman Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapıldı. Antalyada bir hafta çalıştıktan sonra kampa gidecek olan Kepez Belediyespor, 3 ismi daha kadrosuna kattı. Geçtiğimiz sezon İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)nin kadrosunda yer alan Ogün Sevinç, Selçuk Üniversitesinde forma giyen Onur Gülveren ile sözleşme imzalandı. Kepez Belediyespor geçtiğimiz sezon oyuncusu olan Mesut Adamoğlu ile de yeniden anlaştı.
Kepez Belediyespor Genel Menajeri Engin Taşkıran, sezon hazırlıklarının Antalyada bir hafta süreceğini ve daha sonra Ispartaya kampa gideceklerini belirtti.
Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da, TB2Lde zor bir gruba düşmelerine rağmen, çekilen kuradan memnun olduğunu kaydetti. Grupta başarılı olacaklarına inandığını dile getiren Ünlüoğlu, ligdeki takımlara, centilmenliğin ön planda olduğu başarılı bir sezon diledi.