Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Geleceğin tekvandocuları yarıştı
11 Ağustos 2010, Çarşamba - 19:55Kepez Belediyesinin, 11 branşta açtığı ve 1500 öğrencinin yer aldığı yaz spor okulunun tekvando branşına katılan sporcu adayları, öğrendiklerini düzenlenen Pumse Şampiyonasında sergilediler.
Kepez Belediyesinin yaz spor okulunun tekvando branşı, eğittiği sporcu adaylarının tecrübe kazanması amacıyla, Pumse Şampiyonası düzenledi. Kepez Belediyesi Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuvada, 175 tekvandocu mücadele etti. Aileler de çocuklarının karşılaşmalarını ilgiyle izledi.
Geleceğin tekvandocu adaylarının müsabakaları, büyük bir çekişmeye ve heyecana sahne oldu. Şampiyonada dereceye giren yaz spor okulu öğrencileri, madalya ile ödüllendirildi.
Kepez Belediyesi Tekvando Takımı Antrenörü Cihat Ramazan Gürbüz de, öğrencilerin öğrendiklerini sergilemeleri ve maç deneyimi kazanmaları amacıyla, Pumse Şampiyonasını düzenlediklerini söyledi.