Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepezli hem ziyaretten hem de hizmetten memnun
6 Ağustos 2010, Cuma - 17:42Başkan Hakan Tütüncü, ilçeye şehir kimliği kazandırmak için belediyecilik hizmetlerini devam ettirirken, halkıyla da iç içe olmayı ihmal etmiyor. İlçe halkının sevincini, hüznünü paylaşmaya, vatandaşın ayağına giderek problemlere yerinde çözüm bulmaya büyük önem veren Tütüncü, Dokuma bölgesindeki Mithat Paşa Caddesini de ziyaret etti.
Kepez AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Bayraktarın da yer aldığı gezide Tütüncü, hem esnafla hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren gezide Başkan Tütüncü, caddedeki işyerlerini tek tek ziyaret ederek, esnafın taleplerini dinledi.Alışveriş yapan, caddeden geçen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Tütüncü, vatandaşların dile getirdiği sıkıntıları, gezide yer alan Başkan Yardımcısı Osman Yılmaza ileterek çözümünü sağladı. Esnaf ve vatandaşlar da, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Hakan Tütüncünün belediyecilik hizmetlerini de başarılı bulduklarını ifade ettiler
Ziyarette Kepez AK Parti Kadın Kolları ive Gençlik Kolları üyeleri, 12
Eylülde yapılacak olan Anayasa değişikliği referandum için vatandaşlara ve esnafa, Evet broşürleri dağıttı.