Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüye afişle teşekkür
23 Temmuz 2010, Cuma - 19:05Başkan Hakan Tütüncünün, imardan tapu sorununa, yeni yol açılmasından asfaltlamaya, kaldırımdan park yapımına, sanattan sosyal etkinliklere varıncaya kadar gerçekleştirdiği hizmetler ilçe halkı tarafından takdirle karşılanıyor.
Yükseliş Mahallesi sakinleri de Tütüncünün, mahallelerine yaptığı belediyecilik hizmetlerinden duydukları memnuniyeti afişle dile getirdiler. Başkan Tütüncü, birçok kez ziyaret ettiği ve sıkıntıları yerinde gördüğü Yükseliş Mahallesinde, vatandaşların en çok talep ettiği sağlık ocağı ve cami alanının mülkiyet sorununu, imar planı tadilatıyla çözüme kavuşturmuştu.Kepez Belediyesi, mahallenin önemli parklarından bir tanesi olan Adnan Menderes Parkında da yenileme çalışması başlattı. Park, alt yapısından içerisindeki araç gereçlere kadar tamamen yenilendi. Yapılan bu hizmetler de mahallede oturanları memnun etti.
Muhtar Aydıncan da, tadilat çalışması süren parka astığı afişle, mahalleliler adına Başkan Hakan Tütüncüye, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Afişte, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütücüye, Yükseliş Mahallesine verdiği önemden dolayı teşekkür ederiz. görüşüne yer verildi.