Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden şampiyonlara salon müjdesi
13 Temmuz 2010, Salı - 19:22Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunun, Okullar Arası Halter Türkiye Şampiyonası nda birinci olan erkek halter takımı ve Okullar Arası Hentbol Şampiyonasında 4.üncü olan kız hentbol takımı, öğretmenleri ile birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, elde ettikleri derecelerden dolayı kutladığı sporcuların, hem derslerinde hem de sosyal, sportif alandaki başarılarının kendilerini onurlandırdığını söyledi.Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunun sporcularının halterde ve hentboldaki başarılarının Antalyaya, Kepeze çok önemli katkılar sağladığını kaydeden Tütüncü, Bu bakımdan sporcularımızı yürekten kutluyorum. Onları yetiştiren idarecilere, öğretmenlere teşekkür ediyorum. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, eğitim standartları yükselmiş bir Kepezin, geleceğinin çok daha aydınlık olacağı düşüncesiyle eğitime büyük önem verdiklerinin altını çizerek,
Başarı elde etmiş bu öğrencilerimiz gibi, hem yüzleri aydınlık hem de başarıları
parlak öğrenciler yetiştirebilirsek, gelecekte toplumumuzun çok daha iyi noktalarda olacağına inanıyorum. Daha iyi eğitim olanaklarına sahip olsunlar diye, elimizdeki imkânlarımızı okullarımızla paylaşıyoruz.şeklinde konuştu.
Halter ve hentbol takımlarının, inşa edecekleri salonda antrenmanlarını yapabilecekleri, bir ortama kavuşacaklarına işaret eden Kepez Belediye Başkanı, Çevre okullardaki öğrencilerimize de hizmet verecek olan bu salonda, yaz ve kış aylarında açacağımız belediyemizin spor okulları da faydalanacak. Nereden bakarsanız bakın çok faydalı, hayırlı bir hizmeti Kepeze kazandırıyoruz. ifadesini kullandı.
Tek dertlerinin, öğrencileri geleceğe daha iyi hazırlayabilmek olduğuna vurgu yapan Başkan Tütüncü, öğrencilik dönemlerinde kendilerine sunulmayan imkânları öğrencilere sunmak istediklerini belirterek, sporculara şöyle seslendi: Sizlerden hem derslerinizde hem de sportif faaliyetlerde başarılı olmak için gayret göstermenizi istiyorum. Bunlarla birlikte arzumuz, toplumumuzun içerisinde gelecekte saygın, seçkin ve örnek bir kişilik olarak yerinizi almanızdır. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Sizler için hizmet üreten kimseleriz.Sporcular da, okullarına spor salonu kazandıracağı için Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Okul Müdürü Şehmuz Bayram da, okullarına spor salonu yapacağı ve eğitime verdiği desteklerden dolayı Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti.Tütüncü de öğrencilere, kitap hediye etti.