Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, ANİMDER pikniğinde
12 Temmuz 2010, Pazartesi - 22:30Antalya İmam-Hatip Lisesi Mezunları Derneğinin (ANİMDER) düzenlemiş olduğu piknik Kepez Kent Ormanında gerçekleştirildi. Kepez Müftülüğünün ilçede açmış olduğu kuran kursunda eğitim gören 160 öğrencinin katıldığı piknik, neşeli bir hava içerisinde geçti.
Pikniğe Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Ak Parti Meclis Üyesi Şevki Mavi, Ramazan Eciş, Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, ANİMDER Başkanı Ertan Kara ve Kepez İlçe Müftüsü Kemal Uçkun katıldı.Kent ormanında, misafirlere evsahipliği yaptıklarından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, 140 bin metrekareye yaptığımız kent ormanında sizleri görmekten mutluluk duyuyoruz. Yorucu bir eğitim-öğretim yılından çıktınız. Müftülüğümüz tarafından açılan yaz okulunda hem arkadaşlıklarınızı güçlendiriyorsunuz, hem de bilgilerinizi tazeliyorsunuz diye konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından Başkan Tütüncü ve beraberindekiler, çocuklarla sohbet etti.