Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Boksta Kepez fırtınası.
10 Temmuz 2010, Cumartesi - 21:35Futbolda 19 Yaş Altı Türkiye Şampiyonu, hentbolda Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonu olan Kepez Belediyesporda, bir sevinç haberi de boks branşından geldi. Konyada düzenlenen Türkiye 13-14 Yaş Minikler Ferdi Boks Şampiyonasında 54 kiloda Adem Furkan Avcı, Türkiye şampiyonu olurken, +76 kiloda Muhammet Dalyan 3.lük kürsüsüne çıktı. Türkiye Şampiyonu olan Avcı, Sırbistan da düzenlenecek olan Avrupa Öğrenciler Boks Şampiyonası nda Boks Milli Takımını formasını giyecek.
Sporun birleştirici, kuşatıcı ikliminde sporculara sosyal ortam hazırlamanın görevleri olduğunun altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, Çocuklarımıza hem spor yaptırmalıyız hem de sporun alt yapısına kazandırmalıyız. Türkiye şampiyonalarında başarı kazanan sporcularımızı, ülke genelinde güçlü sporcular haline getirmeliyiz. Yeni Cemal Kamacıları Kepezden çıkarmamız lazım. Sporda en önemli şey ahlaktır, disiplindir. Bu iki kavramı da sporcularımıza aşılamalıyız. şeklinde konuştu.
Kepez Belediyespor Boks Takımı Antrenörü Emin Günerhan da, yeni Türkiye şampiyonlukları kazanacaklarını kaydederek, Alt yapımızda çok yetenekli boksörlerimiz var. Sayın Başkanımızın destekleriyle her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. ifadesini kullandı. Başkan Hakan Tütüncü, ziyarette Kepezde bir boks turnuvası düzenlenmesinin talimatını da verdi.