Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Şampiyonluk kupası Tütüncüde
9 Temmuz 2010, Cuma - 19:53Başkan Hakan Tütüncü, TFF 3. Lige çıkılmasının ardından Antalyaya, Türkiye 19 Yaş Altı Türkiye şampiyonluğu sevincini yaşatan Kepezin kaplanlarını, makamında kabul etti.
Ziyarette şampiyonlukta büyük payı olan Kepez Belediyespor U-19 Futbol Takımının Antrenörü Mesut Uyar, şampiyonluk kupasını Tütüncüye verdi.
Hiç şans tanınmayan amatör takımlarının, TFF 3. Lige yükselmesi serüveninin üzerinde durulması gereken bir konu olduğunun altını çizen Tütüncü, İnanmışlık, hedefe kilitlenme tek yumruk, tek yürek olma durumu, başarıyı beraberinde getirdi. ifadesini kullandı.
U-19 takımının da aynı inanmışlıkla, tek yürek olması ile başarıyı devam ettirdiğine vurgu yapan Başkan Hakan Tütüncü, Sizlerde aynı inançla, kararlılıkla yola ve yolculuğa devam ettiniz. Şimdi Türkiye şampiyonu olmuş bir Kepez Belediyesi U19 takımı var. Bu başarı hepinizin gayretleriyle oluştu. dedi.
Başkan Tütüncü, futbolcuların Antalyayı temsil edebilme şansı yakalamalarının çok kıymetli bir durum olduğunun altını çizerek, oyunculara şöyle seslendi: Size, inançla, azimle ve kararlılıkla çalışmak düşüyor. Bunu yaptığınız takdirde hem kişisel olarak başarı elde edeceksiniz hem de içinde bunduğunuz takıma artı değerler kazandıracaksınız. İnanıyorum ki geleceğin yıldız futbolcularından bazıları da şu an bu masanın etrafında oturan siz değerli arkadaşlarımız arasından çıkacaktır.
Kepezin, spor ilçesi olmasından dolayı kazanılan başarıların, çok kıymetli olduğunu vurgulayan Tütüncü, şampiyon olan Kepez Belediyesporlu futbolcuların, spora ilgi duyan gençlere iyi bir örnek olacağını dile getirdi.Futbolculara, Sporda başarılı olmanın yanında, ahlaki ve etik değerler bakımından da kuvvetli olmaları gerektiği hatırlatmasını yapan Başkan Hakan Tütüncü,
Toplumumuzda kabul görmüş, örnek gösterilen bir kişi olmanız, başarılarınızı daha da taçlandıracaktır. Bunca güçlüğün, sıkıntının içerisinde sizleri desteklerken hedefimiz, Kepezimizden önemli değerler çıkarabilmektir. Yılgınlığa düşmeyeceğiz. Canınızı sıkan, moralinizi bozan birçok şey olacak. Ama takım ruhu ve başarıya olan inancınızı asla bir kenara bırakmayacaksınız. Başarıların devamı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. şeklinde konuştu.
Kepez Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Turgay Yavuz da,
amatör takımın 3.lige çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirterek, 19 yaş altı takımının Türkiye şampiyonu olması ile sevinçlerinin ikiye katlandığını kaydetti.