Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Çamlıbelde kat artışı 2Bden sonra
7 Temmuz 2010, Çarşamba - 21:06Başkan Hakan Tütüncü, ilçe halkının işyerlerini, evlerini ziyaret etme isteğini yerine getirerek, davet sahiplerini mutlu ediyor.
Tütüncü, Namık Kemal Bulvarında esnaflık yapan Gülşah Mansuroğlunun, dükkanıma beklerim davetine de icabet etti. Mansuroğlu ve diğer esnaflar, Başkan Tütüncünün ziyaret sözünü tutmasının kendilerini şaşırttığını belirterek Belediye başkanlarını, seçim zamanında aramızda görmeye alıştık. Seçim dönemi dışında Sayın Tütüncünün, yanımıza gelerek, bizimle sohbet etmesinden, çay içmesinden, dertlerimizi dinlemesinden mutlu olduk. ifadesini kullandılar.Vatandaşın ayağına giderek, problemlere yerinde çare arayan Başkan Hakan Tütüncü, Habibler Mahallesinde oturan Fidan Zorluyu da ziyaret etti. Kepez Belediye Meclis Üyesi Hasan Demir ve Habibler Mahalle Muhtarı Ali Kundakçının da yer aldığı ziyarette Tütüncü, dile getirilen taleplerinin yerine getirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Kundakçı ailesi de, evlerine kadar gelerek, sıkıntılarını dinlediği ve çözüm yolu bulduğu için Tütüncüye teşekkür ettiler.