Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez Türkiye şampiyonu
3 Temmuz 2010, Cumartesi - 06:24TFF 3. lig başarısının ardından Kepez Belediyespor, final maçında Keçiören Bağlumsporu 4-2 mağlup ederek 19 Yaş Altı Türkiye Şampiyonu oldu.
Futbolda Kepez fırtınası artarak sürüyor. Antalyaya futbolda 3. lige çıkma sevinci yaşatan Kepez Belediyespor Kulübü, bir büyük başarıya daha imza attı. Kepez Belediyespor 19 Yaş Futbol Takımı, 140 takımın yer aldığı 19 yaş şampiyonasında Türkiyenin en büyüğü oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Kütahya da düzenlenen 19 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası finallerinin ilk maçında Antalya temsilcisi, normal süresi 3-3 biten maçta İzmir Buca Belediyespor u penaltılar sonucunda 8-6 yenerek finale çıktı.
Finalde Kepezin rakibi, Aksaray Karadenizsporu 4-0 mağlup eden Keçiören Bağlumspor oldu. Dumlupınar Stadı nda Pazar günü saat 17.30da oynanan final maçında Kepez Belediyespor, baştan sona üstün oynadığı maçta rakibini 4-2 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. Hakemin bitiş düdüğü ile birlikte Kepezli futbolcular ve takımın Türkiye şampiyonu olmasında büyük emeği olan Antrenör Mesut Uyar büyük sevinç yaşadılar. Takımı Kütahyada yanlız bırakmayan ve büyük emekleri olan Kepez Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Turgay Yavuz, 3.Ligde mücadele edecek olan Kepez Belediyesporun Antrenörü Şakir Filiz de sevince ortak oldu. Kepez Belediyespor, şampiyonluk kupasını AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinayın elinden aldı.
Kepez Belediyespor 19 Yaş Takımı Antrenörü Mesut Uyar, yürekleriyle oynayarak Türkiye Şampiyonu olma başarısı gösteren oyuncularıyla gurur duyduğunu söyledi. Uyar, 5 yıllık bir emeğin sonucu Türkiye Şampiyonluğunun geldiğinin altını çizerek, Antalyaya ilk defa böyle bir kupa getirdiğimiz için mutluyum. Başarımız için bize dua eden, sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluk Kepeze, Antalyaya hayırlı olsun. ifadesini kullandı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, futbolda kendilerine ikinci büyük sevinci yaşatan Kepez Belediyespor 19 Yaş Altı Futbol Takımının oyuncularını, Antrenör Mesut Uyarı, teknik heyeti ve yöneticileri şampiyonluktan dolayı kutladı.