Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden çocuklara oyun alanı
2 Temmuz 2010, Cuma - 21:45Göreve geldiği andan itibaren halkıyla iç içe olmaya önem veren Başkan Hakan Tütüncü, problemleri yerinde görerek, çözüm üretmek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
Tütüncü, Zafer Mahallesinde Uyum Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Kepez İlçe Teşkilatının düzenlediği ev toplantısında Tütüncü, mahalle sakinlerinin dertlerini dinledi. Uyum Sitesinin Lokalini de ziyaret eden Başkan Tütüncü, site yöneticileriyle bir süre sohbet etti.
Ziyaret sırasında çocuklar Başkan Hakan Tütüncüden, oyun oynayabilecekleri bir alan istedi. Mahalleye bir çocuk oyun parkı kazandırmak için gerekeni yapacaklarını kaydeden Tütüncü, Daha önceki dönemlerde yapılan ve eskiyen 33 parkı yeniden düzenliyoruz. İlçeye yeni parkların yapılması için de plan ve proje çalışmalarımız sürüyor. Plan ve program dâhilinde Zafer Mahallesine de çocuk oyun alanı kazandıracağız. diye konuştu.
Mahalle sakinleri de, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Tütüncüye, seçim dönemi dışında da kendilerini hatırladığı ve taleplerini dinlediği için teşekkür etti.
Ziyarette AK Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da hazır bulundu.