Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Şampiyon Karadenizliler Derneği
1 Temmuz 2010, Perşembe - 21:27Kepez Belediyesi tarafından organize edilen ve 12 ilin katıldığı Hemşehri Dernekleri arası Futbol Turnuvası sona erdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü nün başlama vuruşu ile start alan turnuvaya Ağrı, Bitlis, Siirt, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Hakkari, Kayseri, Muş, Konya ve Antalya Karadenizliler Derneği temsil eden takımlar katıldı.Birbirinden çekişmeli geçen müsabaların gerçekleştiği turnuva 45 gün sürdü. Turnuvanın son gününde final müsabakası Antalya Karadenizliler Derneği ve Konyalılar Derneği arasında oynandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Meclis Üyesi Dilaver Tanık, Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, dernek başkanları ve vatandaşlar final maçını izledi. Çekişmeli geçen karşılaşma Antalya Karadenizliler Derneğinin 3-0lık üstünlüğü ile sona erdi. Antalya Karadenizliler Derneği kurucu Başkanı Asım Şahin kupayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün elinden aldı.
Düzenledikleri turnuvada Kepezde Türkiye mozaiği oluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Başkan Tütüncü, Hemşehri Derneklerinin katıldığı turnuva kıran kırana karşılaşmalara sahne oldu. Oluşturduğumuz Türkiye mozaiği ile birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergiledik. Turnuvanın şampiyonu Antalya Karadenizliler Derneği ve müsabakalara katılan tüm derneklere teşekkür ediyorum diye konuştu.Turnuvanın birincisi Antalya Karadenizliler Derneği olurken, ikinci Konyalılar Derneği ve üçüncü Kayserililer Derneği oldu.