Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepezden 5 transfer
30 Haziran 2010, Çarşamba - 18:25Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi (TB2L)nde mücadele edecek olan Kepez Belediyespor, Cihan Amasyalı, Sezgin Eriş, Azizcan Özdemir, Cemal Bayraktar ve Altay Özurgancı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Atalay Gemen de yardımcı antrenörlük görevine getirildi.
Kepez Belediyespor Genel Menajeri Engin Taşkıran, genç ve mücadeleci bir takım kurma hedefiyle transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi. TB2Lde başarılı olmak istediklerinin altını çizen Taşkıran, Kepez Belediyespor Antrenörü Aziz Bekirin raporu doğrultusunda yaptıkları transferlerle takımın iskeletini oluşturmaya başladıklarını belirtti.
Engin Taşkıran, Manisa Vestelde oynayan Cihan Amasyalıyı, İstanbul Büyükşehirden Sezgin Erişi, Selçuk Üniversitesinden Azizcan Özdemiri ve Cemal Bayraktarı transfer ettiklerini açıkladı. Bu oyuncularla 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Taşkıran, iç transferde de Altay Özurgancı ile anlaştıklarını ifade etti. Kepez Belediyesporda daha önce de görev yapan Atalay Gemenin yardımcı antrenörlük görevine getirildiğini bildiren Taşkıran, 5 oyuncu daha transfer etmek istediklerini, 1 yabancı oyuncu alacaklarını da sözlerine ekledi. Kepez Belediyespor daha önce de Gürol Karamahmut ve Ramazan Öksüz ile anlaşmıştı.
1983 doğumlu 1.90 boyundaki Cihan Amasyalı oynadığı 25 maçta 12.48 sayı, 2.7 ribaund, 2.4 asist ortalaması ile oynamıştı.
Geçtiğimiz yıl İstanbul Büyükşehirin oyun kurucusu olan Sezgin Eriş de, 22 maçta 12.64 sayı , 3.0 ribaund ve 5.6 asist istatistiklerini elde etmişti.
1988 doğumlu Azizcan Özdemir de Selçuk Üniversitesinde 4 numara pozisyonunda 10.95 sayı, 6.5 ribaund ve 1.4 asist istatistikleriyle oynamıştı.
Geçtiğimiz yıl Selçuk Üniversitesinin formasını giyen 1982 doğumlu Cemal Bayraktar ise 5.17 sayı, 1.3 ribaund ve 1.0 asist ile sezonu tamamlamıştı.