Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepezde Muhabbet Geceleri
28 Haziran 2010, Pazartesi - 21:44Kepez Belediyespor Tesislerinde düzenlenen Muhabbet Geceleri etkinliğine 10 binden fazla Antalyalı katıldı. İlahilerin, şiirlerin okunduğu, tek kişilik komedi gösterisinin yer aldığı muhabbet ortamında davetliler, unutulmaz anlar yaşadı.
Programın sunuculuğunu yapan Serdar Tuncerin Bayram Büyükoruç ile yaptığı ilahi-şiir dinletisi muhabbete renk kattı. TRT ekranlarında Kim Bilecek yarışma programını sunan stand-up sanatçısı Bekir Develi de, gecede yaptığı tek kişilik komedi gösterisinin ardından tasavvuf şiirinin usta sesi Dursun Ali Erzincanlı sevenleri ile buluştu. Erzincanlı, Hz. Muhammed Mustafa (SAV) ile ilgili seslendirdiği şiir ve naatlarla binlerce davetliyi hüzünlendirdi.Muhabbet Geceleri etkinliğine katkılarından dolayı, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği Antalya Şube Başkanı Mustafa İlhan da, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti. Programı düzenleyenlere teşekkür eden Tütüncü, Çok anlamlı, güzel, dolu dolu bir programı idrak ettik. Bu tür programlar, günlük koşuşturmaların içerisinde nereden geliyoruz, nereye gidiyoruz, şu fani dünyada amacımız nedir? gayemiz nedir? gibi düşüncelerin sorgulanmasının yapıldığı müstesna ortamlardır. ifadesini kullandı.