Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, sorunları yerinde dinliyor
23 Haziran 2010, Çarşamba - 20:44Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Düdenbaşı Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Sorunları yerinde dinleyen Tütüncü, bürokratları ile birlikte mevcut sorunlara çözüm yolları aradı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçesinde sorunları yerinde tespit etmeye devam ediyor. Mahallelerde yaşanan sorunları ve şikayetlerle ilgili çözüm yolları arayan Tütüncü, sorunu yerinde tespit etme yöntemiyle mahalleleri geziyor. Düdenbaşı Mahallesini ziyaret eden Tütüncü, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Tütüncü, bürokratları ile sorunlara çözüm yolları arıyor. Düdenbaşı Mahalle Muhtarı Mustafa Yorgancı, mahalle ile ilgili birliler verdi. Başkan Tütüncünün ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Muhtar Yorgancı, Mahallemizde yaşanan sorunları yerinde dinlemesi nedeniyle başkanı Tütüncüye teşekkür ediyorum diye konuştu. Düdenbaşı Mahalle gezisine Ak Parti Meclis Üyesi Dilaver Tanık, Başkan Yardımcıları Osman Yılmaz ve Mustafa Sağdur da katıldı.