Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüye nazar boncuğu
22 Haziran 2010, Salı - 18:38Kırkpınar tadında gerçekleştirilen Kepez Belediyesi 6. Geleneksel Yağlı Güreşlerini düzenleyenler, güreşe destek verenler, Kaan Bey Restoranda verilen teşekkür yemeğinde bir araya geldi.
Yemeğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları Gürsel Kaya, Mustafa Sağdur, 6. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri Ağası Ramazan Buzkıran, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, güreş tertip komitesi üyeleri, güreşe destek veren iş adamları katıldı.Başkan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada düzenledikleri yağlı güreşe, destek verenlere, katkı sağlayanlara teşekkür etti. Beğenilen, katılımı yüksek olan, başarılı bir güreş organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirten Tütüncü, Güzel bir güreş sezonunu geride bıraktık. Önümüzdeki dönem çok daha farklı güzellikleri, büyük bir heyecanla Antalyamıza kazandırabilmenin gayreti içerisinde olacağız. dedi.
Konuşmasının ardından Başkan Tütüncü, 6. Geleneksel Yağlı Güreşlerini başarılı bir şekilde düzenleyen güreş tertip komitesi üyelerine, güreşe destek veren iş adamlarına plaketlerini verdi.Tertip komitesi üyeleri adına Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da, ata sporu güreşin bir ömür boyu sürmesi, yağlı güreşlere ve kendisine nazar değmemesi dileği ile Tütüncüye, nazar boncuğu takdim etti.
Başkan Tütüncü de, nazar değmemesi temennisiyle nazar boncuğunu Kepez Belediyespor Kulübüne hediye etti. Plaket töreninin ardından tertip komitesi üyeleri ve iş adamları, Kepez Belediyesi, 6. Geleneksel Yağlı Güreşleri ile ilgili düşüncelerini dile getirdiler.