Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüye mezun olduğu okuldan plaket
18 Haziran 2010, Cuma - 20:00Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER), düzenledikleri geleneksel pilav gününe katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti.
ANİMDER üyeleri, Başkan Hakan Tütüncüye, nezaket ziyaretinde bulundu. ANİMDER Başkan Yardımcısı Erten Kara, geçtiğimiz günlerde düzenledikleri Antalya İmam Hatip Lisesi 9. Geleneksel Pilav Gününe katılımından ve katkılarından dolayı, mezunlar adına Tütüncüye teşekkür etti.
Başkan Tütüncü de, Antalya İmam Hatip Lisesi mezunu olduğunu anımsatarak, pilav gününde hem okul arkadaşlarıyla hasret giderme hem de hatıraları yeniden yaşama imkanı bulduğunu söyledi. Tütüncü, büyük önem verdikleri eğitim kurumlarının kaynaşmaya, birlik ve beraberliği artırmaya yönelik sosyal etkinliklerine katkı sağlamaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
ANİMDER Başkan Yardımcısı Erten Kara, Antalya İmam Hatip Lisesi 9. Geleneksel Pilav Gününe katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Tütüncüye, çiçek ve plaket takdim etti.