Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü pazar mesaisinde
14 Haziran 2010, Pazartesi - 19:02Göreve geldiği günden itibaren ilçe halkıyla birlikte olan Başkan Hakan Tütüncü, hafta sonları da vatandaşlarla iç içe oluyor. Problemleri yerinde dinleyerek, çözüm üreten bir anlayışı benimseyen Tütüncü, Cumartesi Semt Pazarını, ziyaret ederek esnafla, vatandaşla bir araya geldi.
Tütüncü, daha önce de geldiği semt pazarında, esnaf ve vatandaş tarafından ilgiyle karşılandı. Ziyaretten duydukları memnuniyet dile getiren Kepezliler ise seçim dönemi dışında da belediye başkanlarını aralarında görmekten mutlu olduklarını ifade ettiler. Pazarcı esnafı da Tütüncüye olan sevgilerini hem sözle hem de ikramla gösterdiler.
Bir saate yakın pazarı dolaşan Başkan Tütüncü, esnafın, vatandaşın sıkıntılarını dinledi. Esnaf, semt pazarındaki, vatandaşlar ise yaşadıkları bölgelerdeki sorunları dile getirdi. Başkan Tütüncü de, dile getirilen sıkıntıların çözümüyle ilgili gerekeni yapacaklarını kaydetti.
Belediyeciliği, vatandaşa hizmetkârlık yapmak olarak gördüklerinin altını çizen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Vatandaşlarımızı evlerinde, işyerinde, semt pazında, okulda, camide ziyaret ediyoruz, sohbet ediyoruz, dertleşiyoruz, çaylarını içiyoruz. Makamda oturarak değil, vatandaşımızın ayağına giderek, dertlere derman oluyoruz. Kepezli vatandaşlarımı seviyorum. Onları memnun edebilmek için de gece gündüz çalışıyoruz. ifadesini kullandı.
Ziyarette Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz da yer aldı.