Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü ANFADın sergisinde
10 Haziran 2010, Perşembe - 19:13Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir şehrin medeni bir kimlik kazanmasında sanatın ve sanatçının büyük bir anlam ifade ettiğini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Özdilek Park AVM deki Antalya Sinema ve Fotoğraf Amatörleri Derneği (ANFAD)nin Kırmızı isimli fotoğraf sergisini gezdi. Fotoğraf sanatçısı da olan Tütüncü, 30 sanatçının 50 eserinin bulunduğu sergideki fotoğrafları dikkatli bir şekilde inceledi. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağanın da yer aldığı ziyarette ANFAD üyeleri, fotoğraflarla ilgili Başkan Tütüncüyü bilgilendirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, bu sergide fotoğrafın büyülü dünyasında kırmızının cazibesi birleşince ve büyük bir güzelliğin ortaya çıktığını söyledi. Fotoğraf tutkunu olarak bir şehrin medeni bir kimlik kazanmasında sanatın ve sanatçının nasıl bir anlam ifade ettiğini gayet iyi bildiğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, Bu bakımdan bir yerel yönetici olarak sanatın her türlüsünü ama özellikle de fotoğraf sanatını destekliyorum. Bu küçük ama başarı serginin devamını diliyorum. diye konuştu.
Tütüncü, serginin anı defterine de sergi ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazdı.
15 Hazirana kadar gezilebilecek olan sergi, önümüzdeki günlerde Kepez Belediyesi fuayesinde de açılması planlanıyor.