Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez, sathi kaplama asfalt sezonunu açtı.
5 Haziran 2010, Cumartesi - 21:17Kepez Belediyesi,, sıcak asfalt hizmetini devam ettirirken, 2010 sezonunun ilk sathi kaplama asfalt çalışmasını Duacı Köyünde gerçekleştirdi. Duacı Köyü ile kent merkezi arasındaki ulaşım mesafesini kısaltan 2,5 kilometrelik yol Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince asfaltlandı. Asfalt sezonunun açılmasıyla ilgili düzenlenen törene Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Kepez Muhtarları Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ve mahalle muhtarları katıldı. Duacı Köyü Muhtarı Adnan Erdoğanın, yıllardır toz ve toprak içerisinde olan yolun asfaltlanmasından dolayı kurban kestirmesi ve yapılan duanın ardından Tütüncü ve diğer davetliler, kurdeleyi keserek, sathi kaplama asfalt sezonunu açtı.
Başkan Tütüncü, Antalyanın iki önemli yerleşim yeri olan Duacı Köyü ile Çankaya Mahallesini birbirine bağlayan 2,5 kilometrelik yolu asfaltlayarak, sathi kaplama asfalt sezonunu açtıklarını söyledi. Geçtiğimiz yıl 110 km sathi kaplama asfalt çalışması yaptıklarını anımsatan Tütüncü, Bu yıl hedefimiz 170 km. Eksiklikleri, alt yapısı tamamlanmış, yolları açılmış güzel bir Kepezi oluşturma niyetimiz ve kararlılığımız var. dedi.
Yolun medeniyet olduğunun altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, şöyle devam etti: Yolumuz ne kadar düzgün olursa, yordamımız da o kadar düzgün olur. Yolumuz yoksa yordamımız da yoktur, diyoruz. Bu sloganla Kepezi, çok iyi bir noktaya getirebilmek için ekip arkadaşlarımla, muhtarlarımla birlikte çalışıyoruz. Aynı şekilde gayretimizi sürdürerek vatandaşımıza en güzel hizmeti veriyoruz.
Varsak bölgesinde sıcak asfalt çalışmasının devam ettiği bilgisini veren Kepez Belediye Başkanı, tüm yollarına sıcak asfalt döktükleri Çankaya Mahallesinin ara sokaklarının da Avrupanın önemli şehirlerinden çok daha güzel hale geldiğini dile getirdi. Tütüncü, kaldırım ve diğer çalışmalarla Çankaya Mahallesini ismini yakışır hale getireceklerini de sözlerine ekledi. Tütüncü, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları da başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Duacı Köyü Muhtarı Adnan Erdoğan ve Çankaya Mahalle Muhtarı Süleyman Doğru da, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.