Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Varsakta rekor hizmet.
29 Mayıs 2010, Cumartesi - 19:52Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez Kadın Kollarının Varsak Karşıyaka Mahallesi Aktaş Sitesinde düzenlediği toplantıda vatandaşların problemlerini dinledi, yapacakları hizmetleri anlattı. Karşıyaka Mahallesi sakinleri de, yolarının asfaltlanmasını ve park yapılmasını istedi. Tütüncü de, 80 km yakın yolun asfaltlanmasını tamamladıklarını Varsakta, hem soğuk hem de sıcak asfalt çalışmasının sürdüğünü belirtti. Varsakın tamamında şu ana kadar yaptıkları 5 parka, vatandaşların açık havada spor yapabilmesi için fitness aletleri yerleştireceklerinin bilgisini veren Başkan Tütüncü, bölgede yeni parkların yapılmasını da programa aldıklarının bilgisini verdi.
Başkan Hakan Tütüncü, Varsakın en iyi şekilde gelişmesi, güzelleşmesi için gerekli her türlü gayreti gösterdiklerini ifade ederek, Varsak, belediyecilik tarihinde almadığı hizmeti bizim dönemimizde aldı. diye konuştu. Karşıyaka Mahallesi sakinleri, toplantıda ulaşım, durak, kanalizasyon, başıboş köpekler ve sivri sinekle ilgili şikayetlerini dile getirdi. Bu problemleri çözme yetkisinin kanunen Kepez Belediyesinde olmadığını hatırlatan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde bu sıkıntılarının takipçisi olacağını da sözlerine ekledi.