Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez 3. lig yolunda
28 Mayıs 2010, Cuma - 01:15Antalya temsilcisi, 3. lige adım adım yaklaşıyor. Kepez Belediyespor Futbol Takımı, 3. Lig terfi 2. Kademe Grubunda Kayseri Şeker engelini aşmayı başardı. Konya Merkez 2 Nolu sahada oynanan maçın normal süresi 00 sona erdi. Maçın uzatma bölümünde skor değişmeyince penaltı atışlarına geçildi. Antalya temsilcisi, büyük heyecana sahne olan penaltı atışlarında Kayseri Şekerspora 65 üstünlük sağlayarak finale çıkmayı başardı. Kepez, finalde Mersin Anamur Belediyespor-Eskişehir Odunpazarı Belediyespor maçının galibiyle oynayacak. Final maçı, Pazar günü saat 16.00da Selçuklu Stadında oynanacak.
Kepez Belediyesporun finale kalması camiada sevinçle karşılandı. Kepez Belediye Hakan Tütüncü, finale kalma başarısından dolayı teknik heyeti ve oyuncuları kutladı. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da, takımın finale kalarak önemli bir başarıya imza attığını belirterek, taraftarlar için Pazar günü Konyaya 3 otobüs kaldıracaklarını da kaydetti.