Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Ağrı Belediye Başkanı Arslan Kepezde
28 Mayıs 2010, Cuma - 22:14Antalya Ağrılılar Derneği yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu nezaket ziyaretinde iki başkan, belediye hizmetleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslanı, Kepezde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, konuk başkana, Kepezde yapılan belediye hizmetleriyle ilgili bilgi verdi. Arslan döneminde yapılacak hizmetlerle, Doğunun en güzel vilayetlerinden biri olan Ağrının, çok daha iyi seviyelere geleceğinin altını çizen Tütüncü, Buna yürekten inanıyorum. Çalışmalarınızın gayretle süreceğine inancım tamdır. Başarılarınızın devamını diliyorum. ifadesini kullandı.Başkan Hasan Arslan da, Ağrının 85 yıldır kapalı olan kaderinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dönemiyle değiştiğini belirterek, okullaşmada, sağlıkta, üniversiteleşmede, havaalanında, duble yol yapımında ilde devrim yaşandığını kaydetti.
Arslan, gerçekleştirdikleri başarılı hizmetlerle de Ağrıda, çok büyük bir değişimin ve dönüşümün yaşandığını sözlerine ekledi.