Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden kız futbol takımına kutlama
25 Mayıs 2010, Salı - 21:05Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Okullar Arası Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonasında 3. olan Ersoy İlköğretim Okulu Kız Futbol Takımını başarılarından dolayı kutladı.
Başkan Hakan Tütüncü, Manisada düzenlenen Türkiye Okullar Arası Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası grup maçlarında 3. olan Ersoy İlköğretim Okulu Kız Futbol Takımını kabul etti. Okul Müdürü İbrahim Demircanın da yer aldığı ziyarette futbolcular, Tütüncüye, çiçek takdim etti.
Başkan Tütüncü, başarılarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik etti.
Tütüncü, eğitimin yanı sıra öğrencilerin sosyal ilişkilerde, sosyal aktivitelerde de başarılı olmasını istediklerini belirterek, devletin eğitim politikalarının en büyük idealinin de bu olduğunu söyledi. Ersoy İlköğretim Okulu Kız Futbol Takımının başarısıyla iftihar ettiklerini belirten Başkan Hakan Tütüncü, Belediye olarak sizlerin her zaman destekçiniz olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Elimizdeki imkânlar nispetince, gücümüz yettiğince sizlerin her zaman yanında, yanı başında olacağız. ifadesini kullandı.
Okulun kız öğrencilerinin, bayanlar arasında yeni yeni bir spor algısı oluşturan futbolla yakından ilgilenmesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Tütüncü, sözlerini şöyle tamamladı: Hem sosyal hayatın içerisinde hem de derslerinizde başarılı olarak eğitim faaliyetlerinizi sürdürerek, toplumun içerisine çok güçlü ve kuvvetli bir şekilde katılan bireyler olmanız hepimizin en büyük idealidir.