Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Hemşehri Dernekleri turnuvası başladı
20 Mayıs 2010, Perşembe - 23:50Kepez Belediyesi 12 ili bir araya getirdi. Türkiyenin mozaiği olan Antalyada yaşayan değişik illerin vatandaşları, yeşil sahada buluştu. Antalyada bir ilk olan Hemşehri Dernekleri Arası Futbol Turnuvası Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün başlama vuruşu ile başladı. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın, organizatörlüğünde düzenlenen turnuvanın ilk maçı Siirt ile Bitlis arasında oynandı.
Kepez Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi Dilaver Tanık, Bitlisliler Derneği takımında yeraldı. Şöhretler Halı Saha Tesislerinde düzenlenen turnuvada, çekişmeli ve heyecanlı geçmesi beklenen maçları profesyonel hakemler yönetiyor.
Başkan Hakan Tütüncü de, birlik ve beraberliğin tesisi ve toplum içinde kardeşlik ruhunun canlanması için organizasyonu düzenlediklerini ifade ederek, Turnuvanın amacı Kepezde bir Türkiye mozaiği oluşturmak\". Turnuvaya katılan takımlara başarılar diliyorum dedi.
Futbol turnuvasında Ağrı, Bitlis, Siirt, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Hakkari, Kayseri, Muş, Konya ve Antalya Karadenizliler Derneği mücadele edecek.
![](\"/uploads/oldnews/haberler/ftb1.gif\")