Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden moral ziyareti.
19 Mayıs 2010, Çarşamba - 21:40Eğitim kalitesinin artırılmasına, okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılamasına önem veren Başkan Hakan Tütüncü, Yeni Mahalledeki Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Atik, Tütüncüye, okulun problemleri hakkında bilgi verdi, isteklerini dile getirdi. Başkan Tütüncü, bilgisayar sınıflarını da gezerek, öğrencilerin resmi dilekçeyi nasıl yazdıklarını dikkatli bir şekilde inceledi.
Tütüncü, daha sonra geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden ve Türkiye Şampiyonasına hazırlanan okulun halk oyunları ekibinin çalışmalarını izledi. Tütüncü, ortaöğretim okulları stilize dal gençler kategorisinde Türkiye finaline katılmaya hak kazanan Kepez Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesinin Halk Oyunları Ekibinin üyelerine, Türkiye failinde başarılar diledi.
Başkan Tütüncü, çok başarılı bulduğu okulun halk oyunları ekibinin, unutulmaya yüz tutmuş oyunları sahneleyerek, Antalyanın kültürüne de katkı sağladığını belirtti. Okulun, Türkiye finallerinde başarılı olması için ellerinde gelen desteği sağlayacaklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı, öğrencilerin derslerinde başarılı olmalarının yanında, sosyalleşmeleri bakımında halk oyunları gibi etkiliklere katılmalarının öneminde değindi.
Okul Müdürü Mehmet Atik de, problemleriyle yakından ilgilendiği, ziyaretiyle öğrencilere moral verdiği için Tütüncüye teşekkür etti.