Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez, Türkiye Şampiyonasında.
16 Mayıs 2010, Pazar - 21:43Kepez Belediyespor Kulübü, futboldaki başarılarına bir yensini daha ekledi. Kepez Belediyesporun, Antalya Amatör Liginde mücadele eden takımın 3. lig terfi maçlarına katılmasının ardından U19 futbol takımı da Türkiye Şampiyonasına gitti. Kepez Belediyespor, Denizlide 20-23 Mayıs tarihleri arasında oynanacak olan 2009-2010 Futbol Sezonu U-19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında şampiyon olabilmek için mücadele edecek.
Kepez Belediye Başkanı Başkan Hakan Tütüncü de, Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı nda 1 kademe maçlarının hazırlıklarını tamamlayan Kepez Belediyespor u ziyaret etti. Tütüncü, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu nu, Amatör Şubeler Sorumlusu Turgay Yavuz u, Teknik Direktör Mesut Uyarı, teknik heyeti ve futbolcuları Türkiye Şampiyonasına gitme başarısından dolayı kutladı.
Başarının takım halinde elde edildiğinin altını çizen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, futbolun ilçede gelişmesinin Kepez de farklı bir anlam ifade edeceğini kaydederek, "Bu başarılarla, gençlerimizin spora olan ilgi ve alakalarını yukarı seviyeye çekmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi de gerçekleştireceğimize inanıyorum." diye konuştu.
Kepez Belediyespor U19 Futbol Takımı yerel ligi, oynadığı 16 maçta, 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak şampiyon olarak tamamladı. Playoff grubunda ise 2 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. Kepez Belediyespor, yerel ligde 69 gol atarken, kalesinde ise 11 göl gördü. Kepez Belediyespor, bu başarısını Türkiye Şampiyonası ile taçlandırmak istiyor.