Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden kitap okuma isteği
14 Mayıs 2010, Cuma - 18:46Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden Şule Akçayın, okulumuza gelir misiniz!, davetini yerine getirdi. Tütüncü, Çamlıbel Mahallesindeki Yüzüncü Yıl İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Ziya Çakmaktan, okulun problemleri hakkında bilgi alan Başkan Tütüncü, önem verdikleri okulların sıkıntılarının çözümüne ellerinden geldiği kadar katkı sağladıklarını söyledi.
Tütüncü, daha sonra Şule Yüksel tarafından davet edildiği 3/C sınıfına gitti. Sürpriz ziyaret karşısında Yüksel ve arkadaşları büyük bir sevinç yaşadı.Öğrencilerle tanışan, ne olmak istediklerini soran, öğrencilerin sorularını cevaplandıran Başkan Hakan Tütüncü de, Hepinizi çok seviyorum. Sizlerin en iyi şekilde okumanız için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyorum, göstereceğim de dedi.
Öğrencilerden derslerine çok çalışmalarını ve başarılı olmalarını isteyen Kepez Belediye Başkanı, şunları söyledi: Sizler, bugün bu okullarda çok başarılı olursanız, gelecekte çok daha iyi bir meslek sahibi olursunuz. Sizler, yarının Türkiyesinin en önemli unsuru haline geleceksiniz. Sizlerin toplumda çok daha saygın, itibar gören hanımefendiler ve beyefendiler olmanızı istiyorum. Eğitim imkanlarını en iyi şekilde değerlendirerek, öğretmenlerinizin size verdiği ödevleri, en güzel şekilde yaparak, buralardan başarılı bir şekilde mezun olmayı hedeflemelisiniz.
Öğrencilerde ziyaretiyle kendilerini mutlu eden Başkan Tütüncüye, yaptıkları Türk bayrağını hediye ettiler. Öğrenciler, alkışlarla Başkan Tütüncüyü uğurladılar.