Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü karatecileri kutladı
10 Mayıs 2010, Pazartesi - 22:1314 branşta, 1300 lisanslı sporcusu bulunan Kepez Belediyespor Kulübü, ulusal şampiyonlarda, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Kepez Belediyespor Karate Takımından Selin Semiz, Balıkesirde düzenlenen Ümit Gençler Türkiye Şampiyonasında 3.lük kürsüsüne çıktı. Kepez Belediyesporlu Özgür İlhan da, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Okullar Arası İl Şampiyonasında 1. oldu.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile birlikte ziyaret ettiği sporcuları ve Antrenörleri Sema Veltan Bilgini başarılarından dolayı kutladı.
Spora ve sporcuya önem verdiklerini belirten Tütüncü, 14 branşta, binden fazla lisanslı sporcusuyla Kepez Belediyesporun, Türkiyenin önemli spor kulüplerinden biri haline geldiğini söyledi. Spora yaptıkları yatırımın karşılığını başarı olarak almaktan mutlu olduklarını kaydeden Tütüncü, Sporcularımızın, Kepezi, Antalyayı, ulusal, uluslar arası şampiyonalarda başarılı bir şekilde temsil etmesi için sporcularımıza yatırımlarımız, desteğimiz artarak devam edecek. Sporun merkezi yapmak istediğimiz Kepezden, inanıyorum ki milli takımlara sporcu da kazandıracağız.