Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Erzincanlılardan Tütüncüye plaket
5 Mayıs 2010, Çarşamba - 23:06Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa İlhan ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Dernek Başkanı İlhan, düzenledikleri dayanışma gecesine katkılarından dolayı teşekkür ettiği Tütüncüye, plaket takdim etti.
Başkan Tütüncü de, katıldığı Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğinin dayanışma gecesini çok beğendiğini ifade etti.
Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğinin, dayanışma gecesini, hem o şehrin vatandaşları hem de Antalyada yaşayanların adına çok anlamlı bulduğunu kaydeden Başkan Hakan Tütüncü, il derneklerinin, hemşehri hukukunu yaşatabilmeleri, kendi aralarındaki diyalogu geliştirebilmeleri amacıyla yaptıkları çalışmalara, ellerinden geldiği kadar destek vereceklerini de sözlerine ekledi.