Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncüden belediyecilik dersi
5 Mayıs 2010, Çarşamba - 23:02Duraliler İlköğretim Okulunun, 4. ve 5. sınıf öğrencileri, öğretmenleriyle beraber, yerel yönetimler dersini uygulamalı bir şekilde görebilmek amacıyla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Tütüncü, makam kapısında, öğrencileri tek tek öperek karşıladı. Öğrenciler de eğitime verdiği destekten dolayı ve kendilerini kabul ettiği için Başkan Tütüncüye, çiçekle teşekkür ettiler.
Çocukların, Türkiyenin geleceği, Antalyanın yarını olduğunun altını çizen Tütüncü,bu bakımdan büyük bir değer ve ilgiyle yaklaştıkları çocukların, en iyi şartlarda eğitimlerini tamamlayabilmeleri için de eğitime ellerinden geldiği kadar her türlü imkânı sunduklarını söyledi.
Çocukların yüzlerindeki gülücüğü büyütmek istediklerini belirten Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilere şu öğütte bulundu: Kepez Belediyesinin en önemli hayali sizlerin mutluluğunu artırabilmek ve sizleri geleceğe en iyi şekilde taşıyabilmektir. Öz veriyle bu çalışmaları yaparken sizlerden beklediğimiz, derslerinize çok iyi çalışarak başarılı olmanızdır. Yarınlara, sizleri en iyi şekilde taşıyamaya kararlı olan öğretmenlerinizin, büyüklerinizin sözlerinden, tavsiyelerinden asla uzak durmamanızdır.
Öğrencilere, hepinizi çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum, şeklinde seslenen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Hepiniz benim için çok değerlisiniz. Sizler, size sunulan imkânları en iyi şekilde kullanacak ve sizden beklenen istikbali ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa kazandıracaksınız. dedi.Tütüncü, eskiyen, köhne bir yapısı olan Duraliler İlköğretim Okulunun yerine, modern bir okulun yapımına başlandığını anımsatarak, okul inşaatının, en kısa zamanda tamamlanması ve en güzel şekilde yapılması için de her türlü katkıyı sağladıklarını ifade etti.
Duraliler İlköğretim Okulunun, 4. ve 5. sınıf öğrencileri de, Başkan Tütüncüye,
belediye başkanı olmamız için neler yapmamız gerekiyor, belediye başkanı nasıl seçilir? Belediye Başkanı olmadığı zaman yerine kim bakar ve Kepez için neler yapmayı düşünüyorsunuz gibi sorular yönelttier.