Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepezden taksicilere şehir rehberi
4 Mayıs 2010, Salı - 21:11Taksi duraklarına modern bir kimlik kazandıran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şimdi de ilçedeki taksici esnafı için şehir rehberi hazırlatıyor.
Başkan Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Otogar Taksi Durağı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Taksici esnafı, daha önce de kendilerini ziyaret eden Tütüncüyü bir kez daha aralarında görmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Bir saate yakın süren ziyarette taksici esnafı, yaşadıkları mahallelerdeki tapu ve kat artışıyla ilgili problemlerini dile getirdi.
Taksici esnafına önem verdiklerinin altını çizen Tütüncü de, taksi duraklarının, şehirlilik noktasında bir kentin en önemli unsurlarından birisi olduğunu belirterek, Seçim kampanyası döneminde, ilçedeki taksi duraklarının çağın gereklerine uygun bir şekilde modernize edilmesini vaat ettik ve bu sözümüzün gereğini yaptık. Şu ana kadar7 taksi durağını modernleştirdik. Artık, Antalyanın en güzel taksi durakları Kepezde bulunuyor. Plan ve program dâhilinde ilçedeki taksi duraklarını modernleştirmeyi sürdüreceğiz. şeklinde konuştu.
Tütüncü, taksi duraklarının modernize edilmesi çalışmasının ardından, taksici esnafı için büyük ihtiyaç olan şehir haritası hazırlatacaklarını söyledi. Bir kültür hizmeti olarak hazırlatılacak olan ve baskı süreci devam eden şehir rehberini, ilçedeki tüm taksici esnafına dağıtacaklarını sözlerine ekledi.