Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
AÜden Tütüncüye teşekkür plaketi
3 Mayıs 2010, Pazartesi - 17:51Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mimar Türkkahraman, AÜ Devlet Konservatuarının yol, kaldırım ve okul bahçesinin yenilenmesi çalışmalarına katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti.
İlçedeki okulların ihtiyaçlarını karşılayan Kepez Belediyesi, AÜ Devlet Konservatuarının yol, kaldırım ve okul bahçesinin peyzajının yenilenmesi çalışmalarına da katkı sağladı. Başkan HakanTütüncü, konservatuarı ziyaret ederek, tamamlanmak üzere olan alt yapı çalışmalarını, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mimar Türkkahraman ile beraber inceledi. Tütüncü ve Türkkahraman, daha sonra üniversitenin fiziksel alandaki sıkıntılarıyla ilgili bir süre görüştü. Dekan Türkkahraman, bir yerel yöneticinin üniversitenin problemine sahip çıkmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, konservatuarın yol, kaldırım ve peyzajının yenilenmesine desteklerinden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür plaketi sundu.
Tütüncü, yol, kaldırım ve okulun çevre düzenlemesine katkı sağlayarak, öğrenciler için sağlıklı bir çevre oluşturduklarını söyledi. Bu desteğin, eğitime, geçliğe verdiklerini önemin bir göstergesi olduğuna işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, Atatürkün, Sanatsız kalan bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir sözünü hatırlatarak, Türk toplumunun gelişmesi, sanatın ilerlemesi, sanatçının gelişmesi çok önemlidir. Bundan sonra da Akdeniz Üniversitesine, sanata, gençlere yönelik katkılarımız, desteğimiz artarak devam edecektir şeklinde sözlerini tamamladı.