Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Bayan Tütüncüden sevindiren ziyaret
29 Nisan 2010, Perşembe - 20:59Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün eşi Dr.Ayşe Tütüncü, Kızılarık Mahallesinde, bir gecekonduda oturan 5 çocuklu Köstek ailesini, ziyaretiyle mutlu etti.
Kepez Belediye Başkan Vekili Ayşe Güliz Yılman ile beraber Dr.Ayşe Tütüncü, ihtiyaç sahibi aileye yardım eli uzattı. Bugüne kadar birçok maddi durumu iyi olmayan ailenin yanında olan Tütüncü ve Yılman, Kızılarık Mahallesi 2773 Sokakta bir gecekonduda oturan Köstek ailesine de sürpriz bir ziyarette bulundu. Ziyaret, 5 çocuklu Köstek ailesini mutlu etti. Bir saate yakın süren ziyarette, ailenin taleplerini dinleyen Dr.Ayşe Tütüncü ve Başkan Vekili Yılman, ailenin taleplerinin karşılaması için de gerekenin yapılacağını ifade ettiler. Bayan Tütüncü, ziyarette ailenin küçük çocuklarıyla da yakından ilgilendi. Dr.Ayşe Tütüncü, ailenin küçük çocuklarına oyuncak, okula giden çocuklarına ise eğitim seti hediye etti.
Tütüncü ve Ayşe Güliz Yılman, Teomanpaşa Mahallesinde ve Varsak bölgesinde de taziye ziyaretinde bulundular.