Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Başkan Vekili Yılmana kadın desteği
29 Nisan 2010, Perşembe - 20:50AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç, Kepez Belediye Başkan Vekili olan Ayşe Güliz Yılmanın, Türk kadınının siyasette başarılı olabileceğini kanıtlayan örnek bir isim olduğunu söyledi.
AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Belediye Başkan Vekili olan Ayşe Güliz Yılmana, destek ziyaretinde bulundu. Yılman da, bir dönem mesai arkadaşlığı yaptığı AK Parti İl Kadın Kolları Üyelerinin ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini belirtti. Bu ziyaretin, başkan vekilliği görevinde kendisine moral verdiğini ifade eden Yılman, ilçenin sosyal problemlerinin çözümünde İl Kadın Kolları ile dayanışma içerisinde çalışacaklarını ifade etti.
AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç de, Ayşe Gülüz Yılmanın, Kepez Belediyesi Başkan Vekili olmasının, kadınlar olarak kendilerini gururlandırdığını söyledi. Yılmanın, imkan verildiğinde Türk kadınının siyasette başarılı olabileceğini gösteren örnek bir isim olduğunun altı çizen Enç, şunları söyledi: Kadınlar olarak, Sayın Yılmanın, siyasetteki başarılarıyla gurur duyuyoruz. Kendisi, yaptığı örnek çalışmalarla, darda olanlara şefkat eli uzattı, sosyal yaraları sardı. Kimsesizlere, ihtiyaç sahiplerine sahip çıktı. Meclis Üyeliği görevinde de, bu çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal yaraların sarılmasıyla ilgili yapacağı çalışmalarda her zaman yanındayız ve destekçisiyiz.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.