Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Görülesi eserler
28 Nisan 2010, Çarşamba - 21:14Fikret Haluk Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi Özdilekpark Alışveriş Merkezinde açıldı. 4.5.6.7 ve 8. sınıf öğrencilerinin yağlı boya, guaj ve karışık teknikler uygulayarak yaptıkları eserlerden oluşan serginin açılışı, öğrenci velileri ve AVM misafirlerinden oluşan kalabalık bir topluluğun katılımı ile yapıldı. Açılışını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşekin, yaptığı sergide 44 eser yer alıyor. Resim öğretmeni Esin Bilgenin yetiştirdiği öğrencilerin eserleri, açılışa gelen misafirler tarafından büyük beğeni ile karşılandı. Açılış öncesi öğrencilerden oluşan gruplar katılımcılara müzik ve oyun ziyafeti sundu.
Sergiye katılan öğrencileri kutlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez hızla eğitim kültür ve sanat şehri haline geliyor. Bizde belediye olarak bunun bilinci ile hareket ediyor ve mutluluğunu yaşıyoruz. Serginin gerçekleşmesinde emeği olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okulumuz yöneticilerini canı gönülden kutluyorum. Bu tür güzelliklerimizin artarak devam etmesini diliyorum. Sergiye katkı koyan herkese ve Özdilekpark Alışveriş Merkezi yetkililerine de teşekkür ediyorum dedi.