Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepezden çalışanlarına futbol turnuvası
27 Nisan 2010, Salı - 22:18Kepez Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Fabrikalar Mahallesindeki Şöhretler Spor Tesislerinde başladı. Dostluğu ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla düzenlenen turnuvada, birim müdürlüklerinde çalışanların oluşturduğu 13 takım mücadele ediyor. Turnuvanın ilk maçlarının santrasını da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptı. Takımlara turnuvada başarılar dileyen Tütüncü, sosyal ortamları paylaşmanın, bu ortamlarda dostluğu, muhabbeti, arkadaşlığı derinleştirmenin yol arkadaşı olabilmenin önemli şartlarından bir tanesi olduğunu belirterek, Bu amaca hizmet etsin diye, bu futbol turnuvasını düzenledik. dedi.
Birimler arası futbol turnuvası ile belediye çalışanlarının 34 gün boyunca güzel bir sosyal etkinliği gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Tütüncü, Yol arkadaşlarımızla, güzel bir ortamı paylaşacağız, güzel bir anı yaşamış olacağız. Hiç kuşku yok ki, bu da bizim hizmet üretme gayretimiz noktasında etkili olacak şeklinde konuştu.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyeleri ve Kepez Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Özel Kalem Müdürlüğü 1 - Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü 3 ve Zabıta Müdürlüğü 2- Kepez Ekmek 2 takımları arasında oynanan maçları bir süre izledi.